Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,07 zł , zmiana od tamtej pory: -77,10%

Re: Opinia z gowork

Zgłoś do moderatora
Wybaczcie, coś źle się wkleiło. Opinia pochodzi z portalu gowork.

"
Dużo można byłoby powiedzieć o tej firmie, ale niestety mało w tym będzie pozytywnych rzeczy.

Firma (obecnie już All in! Games S.A) odkąd się w niej pojawiłam urosła kilkukrotnie jeśli chodzi o liczebność zespołów, co zabrało "startupowy" klimat, który był na początku. Im dalej w las tym było gorzej, szczególnie jeśli chodzi o nielogiczność decyzji podejmowanych na samej górze - zainwestowanie kupy kasy w nowe biuro, które nijak nie jest elastyczne - zero możliwości dopasowania go pod warunki pandemiczne, ciasno rozlokwane biurka a zarazem puste przestrzenie na parterze - no ale jest zjeżdżalnia, to przecież najważniejsze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES 2,96% 1,39 2022-06-30 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.