Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,08 zł , zmiana od tamtej pory: -78,29%

Re: Opinia z gowork - asystentka działu

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy juz widziałem coś takiego w życiu. Czy ktokolwiek kto dysponuje większym portfelem inwestycyjnym niż 4zl podejmie decyzję finansowa na podstawie opinii z GoWork wstawiona na bankiera ? Przypominam tylko że i na GoWork i na bankiera każdy może sobie napisać absolutnie co chce. Na potwierdzenie wystarczy poczytać posty tam i tu. Poziom pomysłów zaskakuje tym razem kreatywność jednak znacznie większą autor miał niż pisanie o bankrucie i tego typu frazesy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -5,04% 1,32 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.