Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 2,93%

Re: opary absurdu u Aj/dr/85i, po co mu to?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-08-22 o godz. 16:59 ~vvv napisał(a):
> Dnia 2025-08-22 o godz. 16:33 ~Aj napisał(a):
> > I znów 30lat zbierania kasy
>
> no to sobie zbieraj, tylko co to ma do Stx? poczytaj sobie o końcu koncesji na A4 czyli końcu kasy dla Stx: https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/klamka-zapadla-wydluzenia-koncesji-nie-bedzie-w-marcu-2027-r-zniesienie-oplat-na-a4,607557.html i o końcu umowy z bankiem w kwestii kwitów depozytowych, komunikat z 4 czerwca, jest tutaj na Bankierze

i jeszcze jedno, jak tam twoje "sukcesy" w naganianiu? tyle lat i wciąż NIC?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALEXP 0,67% 2,98 2025-10-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.