Skoro piszemy o Oldboyu to już widać że traktowany w formie autorytetu.
Na interaolt wchodził 1 dnia , 2giego wychodził.ale już na n Ml system siedzi już z dobre 3 miesiące i na chwilę obecną bym powiedział że naprawdę cenne przemyślenia. Masa cennego infa z jego strony. Dostrzegł perle nad oerly.
Same ciepłe słowa Oldboy