Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: okolice 8 zeta i tak sa dalej realne!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-06-27 o godz. 15:37 ~kos napisał(a):
> basiu, - tak dobrych wyników jak w tym roku, a szczególnie
> w czerwcu IPO nigdy nie miał, a zobacz w historię kiedyś
> kosztował nawet ponad 17 zł, więc wszystko możliwe - jak
> zacznie rosnąć nie wiadomo gdzie się zatrzyma


a i jeszcze jedno: to ze kosztowł tyle tzn. ze był albo przewartoscowany, lub inne okolicznosci np. nieuzasadniona pompka w celu upchniecia

dzisiaj rynek wycenił na tyle , i niestety Euro to prawdopodobnie był pretekst aby wywalić przez odpowiednie osoby.


Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -3,88% 0,99 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.