Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,13 zł , zmiana od tamtej pory: -21,55%

Re: Ojoj już ustawiają się za 4zł patrzcie na lewą stronę

Zgłoś do moderatora
Myślę , że każdy kto ma akcje i poczeka będzie mile zaskoczony.Pan JC nie po to kupił Spółkę po 2 zyle za akcje , by nie mieć na nią konkretnego pomysłu.Życzę wszystkim Akcjonariuszom Imperio ASI cierpliwości a nagroda będzie sowita.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -3,28% 3,24 2021-09-27 16:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.