O czym wy piszecie naczelnik z szwagrami jak zwykle was wykiwał, a pisałem ostrzegałem, 2.5 nigdy trwale to guano nie pokona bo nie może, będzie gorzej bo zanurkują dużo niżej aby wyczyścić was z ich akcji, które oddacie im ale dużo niżej i możecie sobie zaklinać rzeczywistość nie macie nic do gadania bo oni mają wszystko, aby zrobić każdą akcję, mieliście dzisiaj próbkę to był przekaz w rynek kto tu rządzi.