Czytaj ze zrozumieniem. Nigdzie w moim poście nie ma nic o pisaniu lub nie. Jest natomiast o śledzeniu notowań all the time. Dla mnie to normalne, že kurs raz rośnie raz spada taki jest rynek. Więc szkoda mi czasu na to. Po za tym chyba źle mnie identyfikujesz na parkiecie. Co do krytycyzmu jak najbardziej obiektywny wskazany, ale z naciskiem na obiektywny. Natomiast pisać przy wolumenie 2k akcji że coś jest wywalane.... sam rozumiesz. Ale dobrze ze zauważasz krytkę nt MCI żadna spolka nie jest idealna.juz Ci pisałem MCI to nie spółka spekulacyjna tu wg mnie słabych rączek już nie ma. Czekamy na odpowiedni czas...