Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,20 zł , zmiana od tamtej pory: -13,48%

Re: Ogłaszam kod 7

Zgłoś do moderatora
Obroty i imponujący wzrost kursu sugerują, że: 1 wchodzą duzi inwestorzy na długi czas pod wysokie i stabilne dywidendy w najbliższych latach - zapewne niebawem pojawi się komunikat, 2 bardzo realne dalsze wzrosty, 3 nabycie aktywów Lotos na przełomie listopada-grudnia 2022, 4 zmiana kodu kursu na 3-cyfrowy jeszcze w 2022 :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 6,21% 61,60 2022-10-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.