Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,03%

Re: Ogarnijcie dziure z tyłu

Zgłoś do moderatora
Wyluzuj, chyba nagonki jeszcze w życiu nie widziałeś. Rumun na kilku spółkach napisał i to wszystko. Jakby to miało być pompowanie, to by się przede wszystkim tutaj forum trzęsło od rakiet, pereł, mercatorów itp. A na razie emocje jak na rybach. Rośnie koniunktura w ciężkim przemyśle, rosną ceny, kopalnie i huty w Europie się zamykają więc w Azji otwierają się nowe, spółka robi w tej branży, ma kontakty w Chinach, jest relatywnie tania i to wszystko. Niech tu będzie stałe 5% dziennie to wszyscy będą zadowoleni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING -1,54% 12,80 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.