Dnia 2021-06-15 o godz. 11:30 ~Olo napisał(a):
> Huty nie nadążają z produkcją stali, ceny w górę, prezes kupuje a my sprzedajemy.
> > Gdzie tu sens.
Sens jest w tym że inni też chcą trochę zarobić na stalowej hossie. Akcje Cognora przejdą ze słabszych rąk do mocniejszych zawodników, akcjonariat się dzięki temu trochę odleszczy i wkrótce pojedziemy na 4 zł. Co ma wisieć nie utonie. Nie ma żadnego powodu do paniki.