technicznie.... dochodzimy do dolnej linii trendu wzrostowego, która pokrywa się ze średnią 15dniową, średnia 5dniowa została przebita. RSI dawał sygnały sprzedaży i jest na wysokim poziomie. Linie MACD zbliżają się do siebie i mogą zaraz dać sygnał sprzedaży. w interwale tygodniowym mamy spadającą gwiazdę, którą wcześniej poprzedziła biała świeca z długim górnym cieniem. przebywanie na poziomach poniżej 90 groszy jest bardzo niebezpieczne i może skutkować ruchem w dół przebijając dolną linię trendu w każdej chwili. Pomijając kiepską technicznie sytuacje dużym plusem jest fakt, że po lewej stronie stale ustawiane są znaczne zlecenia, które bronią zbijania na niższy poziom.
Trend wzrostowy obowiązuje cały czas, prawdopodobnie przed jego ewentualną zmianą czeka nas jeszcze podbitka w rejony 96, 97, 98 groszy i będziemy próbowali przebić magiczną barierę 1zł. jeżeli się nie uda, moim zdaniem czeka nas głębsza korekta w rejony 80groszy a może nawet troszkę niżej.