ciężko stwierdzić, ale ruchy w trakcie sesji na np 0,86 czy chyba nawet 0,85 mieliśmy. to, że jest to możliwe jest tylko moim gdybaniem. nie wiem jak zachowa się rynek. fakt jest, że przy tych poziomach ślizgamy się po dolnej linii trendu. takie jest moje zdanie.