Cześć Jacek, witam również. Nie bede wylewal epopei o emocjach na forum czy gdziekowiek, nie znaczy to ze nie mam czegos do zaoferowania, wlasnie mi pozarli pokazny baton kwitka. Teraz chce sie zalozyc czy odkupię go za pół ceny ;) Tylko ja i moze jeszcze jacys nieliczni twierdza, ze tak - uda mi sie to :).
Pisałem, ze fakty zycja wlasnym zyciem, ale zauwaz, że:
co niektorzy tu widza 2 zl!. Przy kilku groszach sciagnac im trzeba bedzie psychologa transpersonalengo. I tak powiem, ze plejada trefnisiow dzis mnie zaskoczyla, sporo poszlo na 20 +. Sa przezorni i wycwiczeni jak malpy z gzuiakmi gdy je w kosmos wysylali
Pozdr - JAcek