Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: -92,21%

Re: odjeżdżamy?

Zgłoś do moderatora
Jako totalna leszczyna i świeżak zadam - być może trochę retoryczne - pytanie apropos kółek.
Rozumiem, że aby wogóle się w takie coś bawić to podstawą jest tak czy inaczej dostęp do pełnego arkusza zleceń by na bieżąco a nie z 15 min opóźnieniem śledzić ruchy, czy tak ? W innym wypadku takie trochę upośledzone te szanse na jakikolwiek sensowny rezultat.


W temacie arkuszy, czy korzystacie zwykle z dostępów do nich przez swoje rachunki maklerskie, czy też jest jakiś portal/dostęp, który jest sensownie finansowo opłacalny itp ? Widziałem jakieś dostępy na statica.pl ale, że jak mówię - jestem totalnym świeżakiem to tak się rozglądam, uczę i zapytuję..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,54% 0,37 2024-05-16 15:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.