Wszyscy akcjonariusze powiązani z zarządem i radą nadzorczą jeżeli nie posiadają 5% akcji również muszą informować o transakcjach na akcjach. Moje wyliczenia wynikają z ostatnich raportów grudniowych i listopadowych. Więc prawdopodobieństwo że coś się zmieniło w ostatnich dniach jest znikome. Przejrzyj te raporty to sam się przekonasz.