Co do ilości akcji było 225mln wydano 10 mln masz 235 mln i tyle jest wszędzie.
Nie wiem na jakiej zasadzie liczysz ff.
Ale nie masz dojścia do osób poniżej 5%, czy sprzedali czy też nie. Dlatego do ff wliczasz tylko osoby powyżej tej granicy.
I tak na większości portali jest robione.
Ale po 1:
-10 mln to poniżej 5% udziałów więc skąd wiesz, że ma je dalej skoro nie musiał oznajmiać, że sprzedał.
-po 2 podnosząc liczbę akcji z 225 do 235 spowodowali, że co najmniej jeden akcjonariusz spadł pod próg 5% skąd wiesz, że on ma jeszcze akcje.
To wszystko jest pewne.
A co nie pewne, a tylko gdybanie.
A może te 10 mln nowo wydrukowanych już objętych akcji przekazano właśnie CHL?