Ty masz zero wiedzy i zero inteligencji i bardzo dobrze, że "wyszleś", bo żeby zarobić to najpierw trzeba się od podstaw podkształcić,
a twoje wpisy są niestety na poziomie pierwszoklasisty odpornego na korepetycje. Zrób stąd ładny wypad i nie zabieraj więcej głosu.