Jest i nasz forumowy błazen :)
WYSZŁEŚ to raczej jakoś w podstawówce ze szkoły i już tam więcej nie wróciłeś... :D
Może objaśnię, bo przecież nasz były to i tak nie zrozumie co napisałem. Poprawna forma to "wyszedłem" a nie "wyszłem". Ale czego od ułoma można oczekiwać...