Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,85 zł , zmiana od tamtej pory: -1,91%

Re: odcięcie od akcji

Zgłoś do moderatora
Miało być 7, ale po dzisiejszych notowaniach można wnioskować, że będzie powyżej.
Teoertycznie przy kursie 7,35 mogą organizować przejście,co zwiększy zainteresowanie spółką, z tym że nie mam doświadczenia żeby określić jak długo ma utrzymywać się kurs minimalny a regulamin GPW tego nie określa.

Uważam że bezpiecznie dla spółki byłoby żeby kurs utrzymał się przez jakiś dłuższy okres na tym poziomie tak z 3-6 m żeby inwestycja w prospekt nie spaliła na panewce. Tak sobie myslę...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATCCARGO -1,28% 7,70 2020-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.