Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,57%

Re: Odbicie zdechłego kota?

Zgłoś do moderatora
pretyou porownywanie Delko do Krynicy i Harpera z okresleniem padlina znacyz tylko tyle ze jestes forumowym inwestorem i kupujesze bo ludzie pisza ze bedzie rosnąc a nie rozumiesz (nie chcesz zrozumiec) fundamentow jakie sa w tych spolkach- bo to wystarczy otworzyc sprawozdania finansowe za 2019r. zeby wszystko zobaczyc albo chociaz na bankierze zakladke wyniki finasnsowe... roznica miedzy Krynica i Harperem a Delko to po pierwsze: spólki produkcyjne vs spółka dystrybucyjna- tamci rzeczywiscie mieli albo beda mieli "super" wynik za jeden kwartal kiedy producenci mogli zazadac takiej ceny za swoje towary jakiej chcieli bo sklepy musialy sie zatowarowac bo nie mogly dopuscic zeby klietnt nie dostal towaru a zobaczycie ze od 3 kwartalu te wszystkie cudenka produkcyjne mocno zjada z marzami bo ceny sie unormowaly i nie ma szalenstwa... a dystrybucja moze dostala w 2Q na marzy ale zaraz ja poprawi a przychody zostana... juz pomijam fakt ze porownywanie spolki ktora od 6 lat wyplaca dywidende i jest wyceniana na C/Z ponizej 10x (a pewnie na wynikach calego 2020r. bedzie jeszcez mniej) do szrotow ktore prawie sie przewrocily w ostatnich latach i maja jednorazowy wyskok w tym roku to juz jakas abstrakcja... Delko bedzie tanie i bedzie zdrowa spolka czy COVID bedzie czy go nie bedzie... w przeciwienstwie do gwiazd jednego sezonu... bo gdzie bedzie Harper, Krynica, Biomed, Mercator gdyby wyszlo info np. w przyszlym tygodniu ze jest szczepionka na COVID i za rok tej choroby nie bedzie--> ich kursy nie otworza sie przez tydzien jak wszyscy "inwestorzy" z forum rusza do drzwi..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,23% 17,50 2021-04-21 16:23:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.