Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,60 zł , zmiana od tamtej pory: -0,57%

Re: Odbicie zdechłego kota?

Zgłoś do moderatora
Do ukształtowania mocnej formacji pro wzrostowej potrzebna jest konkretna konsolidacja.
To jedna z dróg, druga to powolne wyciąganie kursu pod wyniki za Q3 ( ale 27.11 daleko )
Jak się cofniesz do dołka ze stycznia 2019 to z fibo zobaczysz umocnienie poziomu wsparcia które wyznaczyłeś.
Poziomy oporu to kolejno : 22pln - 23,60pln, 25pln, 28pln ( oczywiście około tych kwot ), jest jeszcze jeden ale chyba za słaby pomiędzy 18-19pln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,23% 17,50 2021-04-21 14:43:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.