Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,00%

Re: odbicie...?

Zgłoś do moderatora
Mam wrażenie ze ambra ciagle jedzie na dobrym sentymencie ze swoją wycena, a potencjalne skutki są ogromne. Scenariusz bazowy to wciąż druga fala i ograniczenia handlu w najważniejszym kwartale. Nie mówiąc już o tym, ze wszyscy zbiednieja, a to nie są produkty pierwszej potrzeby.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMBRA 0,00% 17,55 2020-06-02 16:42:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.