Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,40 zł , zmiana od tamtej pory: 34,89%

Re: Od dn. 02.11.2020- 05.05.2022r. (ok.1,5roku) ponad + 155%.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-13 o godz. 13:56 ~Prawdomówny napisał(a):
> Jest jeszcze 33,89 mln z earn-out ( szacunkowa wartosc) i 2,15 mln z korekty ceny sprzedazy ktore wplyna w II kwartale. OEX moze miec 20 zl zysku na akcje za ten rok tym bardziej zdumiewa zachowanie kursu po publikacji raportu. Myslalem ze tu bedzie minimum 20 % wzrostu, a tu byl przez chwile spadek kursu i to w dzien gdy szeroki rynek rosnie o 3 %. Nie zebym nazekal bo dokupilem, ale pierwszy raz od 7 lat na gieldzie sie z tym spotykam zeby kurs spadl po tak olbrzymim zysku. W przyszlym roku tu powinna byc dywidenda ponad 10 zl na akcje.

OEX sprzedał 51,03 proc. akcji Divante za 89,3 mln zł. OEX sprzedał Sappho Zweiundzwanzigste Holding GmbH 51,03 proc. akcji Divante za 89,3 mln zł - podał OEX w komunikacie. Ponadto na warunkach określonych w umowie przedwstępnej, OEX oraz pozostałym wspólnikom Divante przysługiwać będzie dodatkowe wynagrodzenie (earn-out), płatne w odpowiedniej proporcji do sprzedawanych akcji w kapitale zakładowym Divante, w przypadku przekroczenia przez Divante w roku kalendarzowym 2021 określonego poziomu znormalizowanego zysku EBITDA. Maksymalna wysokość ewentualnego dodatkowego, łącznego wynagrodzenia należnego OEX oraz pozostałym wspólnikom spółki Divante wynosi 85,3 mln zł. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX -1,60% 49,10 2024-02-23 16:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.