Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,20 zł , zmiana od tamtej pory: 37,85%

Re: Od dn. 02.11.2020- 05.05.2022r. (ok.1,5roku) ponad + 155%.

Zgłoś do moderatora
Jest jeszcze 33,89 mln z earn-out ( szacunkowa wartosc) i 2,15 mln z korekty ceny sprzedazy ktore wplyna w II kwartale. OEX moze miec 20 zl zysku na akcje za ten rok tym bardziej zdumiewa zachowanie kursu po publikacji raportu. Myslalem ze tu bedzie minimum 20 % wzrostu, a tu byl przez chwile spadek kursu i to w dzien gdy szeroki rynek rosnie o 3 %. Nie zebym nazekal bo dokupilem, ale pierwszy raz od 7 lat na gieldzie sie z tym spotykam zeby kurs spadl po tak olbrzymim zysku. W przyszlym roku tu powinna byc dywidenda ponad 10 zl na akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX -0,20% 49,90 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.