Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,52 zł , zmiana od tamtej pory: -60,29%
I wisienka na koniec. Przetargi na poszczególne lądowe odcinki Baltic Pipe zostaną ogłoszone na dniach i powinny się zakończyć na przełomie 1 i 2Q 2020. Gazociąg ma być gotowy na 01.10.2022.

Koszty budowy niecałych 200 km wysokociśnieniowej 90 cm rury ocenia się na ok 1.3-1.5 mld PLN netto. Ile z tego zgarnie TSG?..

Kto wygrywa najwięcej przetargów w Gaz Systemie, który jest zleceniodawcą inwestycji?.. Przez jakie tereny będzie przechodzić rura, zdaje się, że to matecznik TSG?.. Kto więc zaproponuje najbardziej konkurencyjną ofertę kosztową?..

To by było na tyle. Najbliższe tygodnie zapowiadają się obiecująco :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TESGAS -3,49% 1,79 2026-06-05 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.