Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Obstawiamy

Zgłoś do moderatora
Na razie obserwuję, ale na tę drogę niestety także czekam. Wiją się w konwulsjach, ale odpowiedzialność karna jeśli nie wyjaśnią pewnych spraw wydaje się być....... sami sobie możecie dopisać... .

Pożyjemy - zobaczymy, co kombinują.

Na razie działania są co najmniej DZIWNE. Samo zaproponowanie tej dywidendy rok temu jest DZIWNE.

A "plany", "kopalnie", i inne "cuda na kiju" to już nie mnie oceniać.

"Czeski film"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PSWCAPITA 0,00% 0,01 2014-04-04 14:52:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.