Ciekawe czy wkrótce będzie dzień z zerowymi obrotami? A swoją drogą niech mi ktoś wytłumaczy kto i po co wystawia zlecenia kupna/sprzedaży na kilka lub kilkanaście akcji? Przecież same prowizje tyle kosztują co te akcje. A na Pcguardzie od paru tygodni takie zlecenia to norma. Kto się tak bawi i wkurza posiadaczy? Wgł na 100% nie jest to ktoś z ulicy.