felek trzymaj się faktów cały dzień było wylanie w rynek i wywalenie z ukrytego najpierw na poziomie 27,8 ostatecznie 2,3 h przed 17 po 27 i zlecenia też tam były ukryte i to spore, a nie na paciorki od tabaki , to że jest na zero to tylko i wyłącznie determinacja sternika kasa płynie do fundusz to musi wydać, a po ile to nie jego brocha, dzisiaj o to właśnie chodziło świeca doji i próba zanegowania wczorajszej złej świecy . Sternik jak chce to utrzymać musi jutro łykać jak szalony bo inaczej dzisiejsze nabytki go pogrążą .