Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,64 zł , zmiana od tamtej pory: 63,91%
Tak czytam stare posty i jak widzę jakieś hoowno jest. Niby spółka OK itp ale kufa jakieś dziwne klimaty moska cypryjskie ltd - czyli hgw, przerzucanie papiera.
Tak w sumie to nie wiadomo o co chodzi, chyba każdy boi się tu wejść bo może zostać zasypany papierem.
Baton to ten większy mi chodziło nie 17 k tylko ten 72 k
Długo tu już siedzisz? Rekreacyjnie ?:) czy kisisz się i czekasz aż ktoś to rozrusza.
Dziwna spółka choć jak widzę po wynikach itp 100 razy lepsza niż wiele howien co mają przynajmniej obrót.
Tak patrze od 2-3 dni to mnie tylko te 10k zastanawiają. Ktoś tak sobie rekreacyjnie pyka?
Wcześniej też tak było, czy to jakaś nowość?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLASTBOX 0,00% 2,68 2022-02-01 11:08:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.