Przeciez to ludzie decyduja ile chca zakupic akcji. Widocznie firma cieszy sie duzym zaufaniem u inwestorow i kupuja. Dla mnie nie jest to dziwne stwierdzam fakt po obrotach i popycie. Pokaz mi realna firme na NC bedzie ich kilka. A pokaz mi firmy ktore drukuja tylko papier. bedzie ich masa. Realny biznes to dzisiaj jest podstawa !!