Forum Giełda +Dodaj wątek
Przeciez wiekszosc spolek na gieldzie spada. Ludzie wycofuja kase z gieldy w obawie przed Grecja. Polski co prawda ten kryzys nie dotyczy bo milosciwie nam panujacy socjalisci jeszcze nie zlikwidowali naszej waluty i nie wepchneli nam oiro, ale ludzie sie cykaja i tak i tak. Poza tym Francuzikow juz bardzo dotyczy wiec OPG u zabojadow spada, a ze nasi "inwestorzy" patrza co robia Francuziki to spada i u nas.
  • Obrot Autor: ~Pani ze sklepiku
  • Re: Obrot Autor: ~Obserwator
  • Re: Obrot Autor: ~Rentier
  • Re: Obrot Autor: ~Zzz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP 0,48% 4,20 2026-01-21 09:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.