Nooo ... ale to planowany przychód ... czyli ile z tego może być zysku ...?
10% ... przesada, ale niech będzie przykładowo.
Te 2,25 mln to wspaniałe, cudowne, niebotyczne ... 7 gr na akcję - a i tak wiadomo, że nigdy jeszcze żadnej dywidendy nikomu nie wypłacali ... więc jedynie potencjalny wzrost wartości kapitalizacji.
Skoro przez dwa lata wartość księgowa akcji ma wzrosnąć o całe 7 groszy, to rzeczywiście trzeba jak najszybciej brać całymi garściami ... najlepiej po 2 zł ... to wtedy zarobią chociaż Ci co wreszcie uwolnią się od akcji.