Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,90 zł , zmiana od tamtej pory: -47,24%

Re: Obligacje

Zgłoś do moderatora
Nie takie były syfy na giełdzie i nagle stawały się gazetami biznesu. Nie siać fermentu. Nie trolować. Kupić akcje i siedzieć na dupie. Jest jakaś przykrość wyrządzona przez spółkę. Daremne żale żale próżny trud, bezsilne złożeczenia…
  • Obligacje Autor: ~Jarek
  • Re: Obligacje Autor: ~marian_koniuszko
  • Re: Obligacje Autor: ~lmi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREDYTIN 2,94% 10,50 2023-02-08 09:07:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.