Panie chyba nie odrozniasz wezwania od squezzu. Przy wezwaniu nikt mi nie odbierze akcju poprostu sie nie zapiszę. Bo przy squezzie juz nie mam nic do gadania. Przy braku odpowiedniej ceny myslisz ze inwestorzy beda sie zapisywali gdzie wezwanie kilka lat temu nie powiodlo sie w cenie zblizonej do dzisiejszej. Nikt tutaj nie jest glupi i nie odda akcji nawet w cenie wk majac na uwadze przyszle rostrzygniecia sadowe. Powtarzam po raz kolejny jakiekolwiek wezwanie w okolicach obecnej ceny nie ma zadnej racji bytu. Zeby ktos tutaj sie zapisał z powazniejszymi pakietami cena musi byc atrakcyjna.