Co z tego ,że dokłada .
To nie ma nic wspólnego z wynikami ,wynikami Kernel wybija sufit netto.
Dane Makro w jasny sposób obrazują ,że przed firmą perspektywa rozwoju stała sie faktem.
Kurs urwie się ze smeczy bo paliwo w postaci wyników jest.
Fajny papier dla spekulantów, ryzyko straty niewielkie a perspektywa zysku kosmos.