Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -38,87%

Re: Obecna sytuacja w społce

Zgłoś do moderatora
https://comparic.pl/asm-group-walne-zgromadzenie-konczy-proby-silowego-przejecia-wladzy-w-spolce/

Wyglada na to ze stary prezes musiał dobrze narozrabiać ,wiadomo teraz dlaczego robil takie zamieszanie :((
wiarygodnosc tego pana to zero biznesowe tylko my mali dostalismy po du.... ale mam nadizieje ze odbijemy z kursem :((
ciekawe kto zatrudni takiego menagera teraz w firmie albo wciagnie kolejnych w biznesy.
znalazlem filmiki na youtube jak sie ten pan sprezentuje i wypowiada ze ja wczesniej tego nie widzialem. Polej wode makaron na uszy, czy oni nie mieli pr owej agencji ? biedni ci dziennikarze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASMGROUP -3,56% 0,43 2021-09-24 14:54:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.