Fix zgadzam się z tobą. Kasta tego nie popiera bo to w nich uderzają działania ministra Ziobry.
Mam nadzieje że w końcu nie będą wsadzać za kradzież batonika w sklepie tylko za kradzież dużych baniek. a dziś jest niestety na odwrót . Osobiście uważam że najciekawsze smaczki afery reprywatyzacyjnej w Wa-wie dopiero przed nami ..Na pohybel