Wasko pięknie wyglądało przed ostatnim wyjazdem teraz to mnie trochę martwi ponowny powrót w okolicę poniżej 2 zł
myślałem że to już koniec ale dobrze się sprawuje uklepywanie dna 1.77-1.81 jak ono wytrzyma ładnie ładnie to będzie wyglądać na wykresie w przyszłości
link link