Dnia 2015-09-03 o godz. 10:25 p.rys napisał(a):
> a możne ta manipulacja powinien się zająć KNF tak jak na Boryszewie
---------------
ale jaką manipulacją?
Przecież W. nie kradnie papieru, tylko zbiera , co mu wystawiają kochani akcjonariusze. A skoro mu wystawiają w takich cenach, no to masz odzwierciedlenie na kursie.