tak właśnie masz myśleć i sprzedać akcje, jakby się chcieli zredukować to zeszliby dobrze poniżej 5%, a nie 2k akcji, chyba że tam decydują idioci, którzy chcąc redukować akcje jednocześnie dają innym uczestnikom rybnku sygnał, żeby również stanęli po stronie podaży