Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -70,58%

Re: o co tutaj chodzi ??

Zgłoś do moderatora
Kurs był nawet po 1zł dlatego emisja jest po 1,90zł to kompromis pomiędzy inwestorem a spółką. Inwestor inwestuje aby zarobić, przy okazji wzrośnie i spółka - wszyscy zyskają. Zobacz Polimex: emisja akcji jest po 2zł a kurs już ponad 13zł !!! Arymetrycznie może coś nie pasować ale biznes zrobią wszyscy. To samo będzie tutaj, od 3zł to wzrosty dopiero się zaczną, spółka jest bardzo niedowartościowana. Obstawiam nawet, że inwestor nie zrealizuje zysków a dokupi akcji z rynku aby przejąć kontrolę na Intersportem i nada mu godziwą wartość (myślę, że wyższą niż 8zł jak była cena emisyjna)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -2,89% 0,81 2023-06-09 15:02:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.