Przez długie lata odpływ kapitału zdołował wyceny .
Słaba płynność pogłębiała tylko spadki.
Wyceny na rynku bardzo niskie.
Jest seria wezwań.
Związane jest to z PPE i napływem gotówki na rynek.
Tak mi się wydaje.
Zbierane było z głową łącznie z tym powrotem na 2.05 2 dni temu.
kk