firma od lat nie puściła żadnego nowego produktu, soft nie jest aktualizowany od roku, inCloud nie działa, na oficjalnym forum zortraxa piszą tylko boty, strona ledwo zipie na raporcie melduje się tylko jeden pracownik, a cały marketing to jakiś bełkot z chata gpt (nawet poprawnych obrazków nie potrafią wygenerować). no ciekawe czemu leci w dół, to ogromna zagadka.