Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,06 zł , zmiana od tamtej pory: 8,37%

Re: NTT System SA - raport analityczny

Zgłoś do moderatora
Co to za wsparcie? Gdyby to było wsparcie, to analityk podwyższyłby własną wycenę spółki, a tak to kłoda pod nogi, a nie żadne wsparcie, co może nie? Zakupy, ale i naprawa sprzętu elektronicznego to rynkowa konieczność., a tym bardziej komputerów i laptopów. Nie zapominajmy, że główna konkurencja ma obecnie spore kłopoty. Stąd teraz niższe mnożniki rynkowe do wyceny porównawczej w tej branży. Kurs złotówki teraz jest osłabiony z uwagi na wojnę na Ukrainie, choć to nielogiczne, no ale na razie tak jest, co nie? Kierunek zmiany wyceny w analizie jest nietrafiony, kompletnie, czyż nie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 2,80% 4,40 2022-12-06 16:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.