JAKBY NIE PATRZEC SPOLAK BADRZO TANIA!
byla duszona przez noble bo tw ernest ma klopoty z polislokatami ,getinami i open szajsami jego wymysly i znane sprawy worbieni w getin itd stad chec uplynnania wsyztskiego co ma oble,na kary tzreba miec,a on zawsze zyl z rynku emisja akcji na getinei i prosze wybudowal gowno o nazwei skytower! za swoje?? zapomnijcie!!!
it itd
spolka najtansza w sektorze to raz,o najwyzszej obecnie st div na rynku,do tego niska wycena prownawcza itd,jest potencjal jutro osatni dzien do prawa do dywidendy,patrzacna to co w spolce sie dzieje ,wyniki itd wezwanie to kwestia czasu!