A co ciekawe oni już znają wyniki za II kwartał bo przecież jest końcówka czerwca. Prezes kiedyś wspomniał że Mistrzostwa Świata w Stanach są dla nich prawdziwym złotem ze względu na ilość reklam bo oni przecież handlują danymi na temat tych reklam. Jak te kropeczki sobie połączymy to IIQ powinien byś wystrzałowy. Może tak mi się tylko wydaje:)