No to mamy przegwizdane. Teraz mamy 950k akcji w obrocie giełdowym, a lada chwila dojdzie jeszcze aż 8,5 mln dodatkowych akcji obejmowanych po 0,10 PLN !!! Dla takiej osoby wszystko powyżej 0,10 jest na plus.
Co więc może się stać z ceną akcji ? Czas pokaże....