zrobią zapasy ziemniaków bo są teraz tanie, za resztę zrobią buyback, spłacą się z zysków, w końcu na coś muszą przerobić te ziemniaki.
Jest kryzys, wzrósł popyt na wypełniacze skrobiowe do wędlin, zupki chińskie itp. Na kryzys najlepszy jest też etanol. :). nie ma skutku bez przyczyny