moze nie splaca kto to wie ;) , poki co widac obrone poziomu 0,33 zl tak sie zastanawiam czy nie wynika to z tego ,ze pozniej na pepeesiku jest ogromny dol widac to dokladnie na wykresach miesiecznych http://stooq.pl/q/a/?s=pps , chyba warto zaczac analizowac wykresy miesieczne bo w tej chwili inwestycje krotkoterminowe nie maja sensu